Výkup havarovaných aut

U nás máte možnost své havarované auto prodat on-line za nejlepší cenu.

Výkup bouraček – co s bouračkou

Pokud vlastníte havarované či jinak poškozené auto, určitě si kladete otázku „Kam s ním“. V první řade je nutné si položit otázku, jestli se oprava bouraného auta vyplatí nebo je lepší si pořídit vůz jiný. V dnešní době, kdy jsou ceny aut poměrně nízko, je ve většině případů lepší bourané auto prodat a utržené finance použít na nákup nového/ojetého vozu. Výkup havarovaných aut (bouraček) je tak ideálním nástrojem pro snížení ceny nového auta.

Jak co nejrychleji uskutečnit výkup havarovaných vozidel?

Zavolejte nám na 721 187 187 nebo vyplňte poptávkový formulář.

Výkup havarovaných aut (vozidel) může mít i svá rizika.

Výkup bouraných aut dnes provádí celá řada firem od drobných soukromníků až po velké společnosti. Je třeba si dát pozor, jestli při výkupu bouraného auta skutečně obdržíte reálnou cenu součástek a ne pouze cenu nepoužitelného vraku. Samozřejmě firmy zabývající se výkupem havarovaných vozů stanovují cenu dle množství použitelných komponent.

Výkup bouraných aut u nás – oboustranně výhodný obchod

Jelikož se výkupu havarovaných aut zabýváme již delší dobu, víme, jak co nejefektivněji bourané auto ocenit a nabídnout klientovi co možná nejlepší podmínky výkupu. Proto nás kontaktujte co nejdříve, abychom Vám s výkupem Vaší bouračky mohli pomoci.