Sháníte náhradní díly na svůj vůz? Obraťte se na Vrakoviště Citroen

Náhradní použité a nové díly na všechny vozy značky Citroen nabízí Vrakoviště Citroen. Sháníte konkrétní díl? Není nic jednoduššího, než se podívat na náš e-shop a z nabízených náhradních dílů si vybrat.

Pokud konkrétní díl nenaleznete, můžete použít kontaktní formulář na našem webu, kde uveďte technickou specifikaci a kontakt na vás a my se s vámi obratem spojíme. Vrakoviště Citroen obstará každou, i sebemenší niternou součástku, která vám schází. Nabízíme náhradní díly na vozy Citroen těchto značek: Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Citroen Berlingo, C3 Picasso, C4 Grand Picasso, Xsara, Xsara Picasso, Nemo, AX, BX, CX, 2CV, C15, C25, Evasion, Saxo, Visa, Xantia, XM, Jumpy a Jumper.

Z nabízených náhradních dílů vyjmenujme alespoň tyto: alternátory, motůrky stěrače, dveří, kliky, dveře, blatníky, kapoty, střechy, zadní víka, plastové prahy, hagusy, sedačky, tachometry, klimakompresory, nápravnice, těhlice, ramena, silentbloky, turba, zapalovací cívky, lišty, vstřiky, vstřikovací čerpadla, zadní nápravy, roleta do kufru, čelní, přední, zadní, boční skla, plechové disky i aludisky, servočerpadla, mechanizmy stahování oken. Všechny náhradní díly Vrakoviště Citroen dodáváme se čtrnáctidenní záruční lhůtou, která je dostatečně dlouhá na skutečné ozkoušení. Možnost vrácení náhradního dílu však využilo jen velmi málo zákazníků, drtivá většina byla s našimi službami spokojena. Objednaný náhradní díl Vrakoviště Citroen většinou dodává do dvou dnů s tím, že zákazník platí ještě poštovné s dobírkou 150 korun.

Webové stránky Vrakoviště Citroen nabízejí také hojně využívanou službu zákazníkům: diskuzní fórum, na němž mohou uživatelé mezi sebou diskutovat na téma poptávky a nabídky náhradních dílů na vozy Citroen. Fórum je užitečná pomůcka také pro potenciální zákazníky, kteří shánějí konkrétní díl a nevědí, na koho se přesně obrátit. Jaký dodavatel náhradních dílů je osvědčený a zároveň kvalita nezaostává za cenou. Vrakoviště Citroen nabízí náhradní díly stoprocentní kvality za příznivou cenu, což oceňují nejen majitelé jednoho vozu, ale i autoservisy, jimž také dodáváme náhradní díly právě pro vozy Citroen.

Napsat komentář