Výkup havarovaných aut za výhodnou cenu zajišťuje Vrakoviště Citroen

Nepříjemná situace pro každého vlastníka automobilu nastane v případě bouračky, kdy se z jeho vozu stane téměř nepoužitelný šrot. Ideálním řešením, jak se bouraného vozu zbavit, je prodat jej do Vrakoviště Citroen. Vrakoviště Citroen nabízí všem majitelům bouraných, či jinak nepojízdných vozů výkup havarovaných aut za bezkonkurenční cenu.

Mnozí majitelé vrakovišť vydělávají na výkupu bouraných automobilů tím, že nabízejí skutečně velmi minimální částky za součástky, o nichž tvrdí, že by mohly být ještě k užitku. Ne tak Vrakoviště Citroen. My vám vyčíslíme skutečnou hodnotu bouraného vozu tak, abyste od nás odcházeli spokojeni. Černá můra vznášející se nad ošemetnou situací ohledně bouračky tak bude díky nám zažehnána.

Nezapomeňte rovněž na platnou vyhlášku, kterou uvedlo do provozu ministerstvo dopravy minulý rok. Pokud se vám přihodí těžká automobilová nehoda, policisté vám mohou odebrat malý technický průkaz a budete si muset nechat vůz prohlédnout na Stanici technické kontroly. Po úspěšném absolvování technické prohlídky bude majiteli vozu malý techničák vrácen. Proto je na každém majiteli bouraného auta, zda nechá vůz opravit a bude doufat, že technickou kontrolou projde, anebo zda bude výhodnější bouraný vůz odprodat. Vrakoviště Citroen zaručuje rychlé a férové jednání, ze kterého vyjde spokojenost na obou stranách. A ještě trocha statistiky: dle policie jsou každoročně odhaleny desetitisíce závad, jež byly pokutovány miliony korun. Za jeden rok se tak vybralo na pokutách za vozidla nevyhovující technickým a bezpečnostním parametrům padesát milionů korun.

Pokud jste majitelem takzvaně odloženého vozidla, nezapomeňte, že od 1. ledna 2015 platí nová vyhláška, díky níž už nebudete moci svůj automobil znovu přihlásit. Vyhláška zamotala hlavy například majitelům veteránů a sběratelům, ovšem vy, kdo vlastníte nepojízdný vůz, máte jedinečnou šanci ojetinu odprodat. Proto, vlastníte-li starý, či nepojízdný vůz značky Citroen, obraťte se směle na nás pomocí kontaktního formuláře z webových stránek, kde uvedete také technické parametry vozu, jejž chcete prodat, anebo se s námi přímo spojte telefonicky: 721 187 187 a domluvíme podmínky výkupu.

Napsat komentář