Popis
Popis produktu
Hlavice řadicí páky s manžetou určená pro vozy Citroën C4 II a DS4 v elegantní černé barvě MISTRAL. Tento originální díl pochází z vozu s nájezdem pouze 64 tisíc kilometrů, což zaručuje minimální opotřebení a vysokou kvalitu. Hlavice řadicí páky je klíčovým prvkem při ovládání převodovky, který zajišťuje přesné a pohodlné řazení.
Výměna tohoto autodílu je poměrně jednoduchá a zvládne ji každý zkušenější mechanik nebo šikovný kutil. Při opotřebení či poškození hlavice dochází často k nepřesnému řazení, pískání nebo vůli v řadicí páce, proto je důležité díl včas vyměnit, aby se předešlo dalším mechanickým problémům s převodovkou.
Hlavice řadicí páky dlouhodobě vydrží díky kvalitnímu materiálu a pečlivému zpracování. Tento díl je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a dostupný originální komponent pro své vozidlo Citroën nebo Peugeot.
Technické informace
- Výrobce: PSA Citroën Peugeot
- Model: Citroën C4 II, DS4
- Kódy produktů: 2403FK, 2403X9, 7591SF, 7591SC
- Další čísla: Barva HZD- – Černá MISTRAL
Pokud potřebujete kvalitní a originální hlavici řadicí páky s manžetou pro modely Citroën C4 II nebo DS4, tento díl je ideální volbou, která vám zajistí spolehlivost a pohodlí při každodenním užití vozu.