Ovládání topení klimatizace Peugeot 206 6451EH 6451VG

605,00 

PSA CITROEN PEUGEOT

6451EH 6451VG

3 skladem

Katalogové číslo: 2706-AG1_K3a Kategorie: , ,

Popis

Ovládání topení v automobilu Peugeot 206 s označení 6451EH 6451VG se nachází na středové konzoli a skládá se z několika ovládacích prvků.

  1. Ovládání teploty Na levé straně ovládacího panelu se nachází ovládání teploty, které umožňuje nastavit požadovanou teplotu v interiéru vozu. Toto ovládání je ve tvaru kolečka s červeným označením. Čím více se kolečko posune směrem k zářivce, tím vyšší teplota se nastaví pro topení v interiéru vozu.
  2. Ovládání větrání Na pravé straně ovládacího panelu se nachází ovládání větrání, které umožňuje nastavit sílu proudění vzduchu do interiéru vozu. Toto ovládání je ve tvaru kolečka s několika stupni výkonu. Čím více se kolečko posune směrem k větráku, tím silnější proudění vzduchu se nastaví.
  3. Ovládání směru proudění vzduchu Pod ovládáním větrání se nachází ovládání směru proudění vzduchu. Toto ovládání umožňuje nastavit směr, kterým bude vzduch proudit v interiéru vozu. Lze nastavit proudění směrem k obličeji řidiče nebo spolujezdce, nebo směrem k dolní části vozu.

Celkově lze říci, že ovládání topení v automobilu Peugeot 206 je poměrně jednoduché a intuitivní. Stačí pouze nastavit požadovanou teplotu a sílu proudění vzduchu, aby bylo v interiéru vozu pohodlně teplo.

Další informace

Hmotnost 0,4 kg