Category Archives: Novinky

Výkup havarovaných aut za výhodnou cenu zajišťuje Vrakoviště Citroen

Nepříjemná situace pro každého vlastníka automobilu nastane v případě bouračky, kdy se z jeho vozu stane téměř nepoužitelný šrot. Ideálním řešením, jak se bouraného vozu zbavit, je prodat jej do Vrakoviště Citroen. Vrakoviště Citroen nabízí všem majitelům bouraných, či jinak nepojízdných vozů výkup havarovaných aut za bezkonkurenční cenu.

Mnozí majitelé vrakovišť vydělávají na výkupu bouraných automobilů tím, že nabízejí skutečně velmi minimální částky za součástky, o nichž tvrdí, že by mohly být ještě k užitku. Ne tak Vrakoviště Citroen. My vám vyčíslíme skutečnou hodnotu bouraného vozu tak, abyste od nás odcházeli spokojeni. Černá můra vznášející se nad ošemetnou situací ohledně bouračky tak bude díky nám zažehnána.

Nezapomeňte rovněž na platnou vyhlášku, kterou uvedlo do provozu ministerstvo dopravy minulý rok. Pokud se vám přihodí těžká automobilová nehoda, policisté vám mohou odebrat malý technický průkaz a budete si muset nechat vůz prohlédnout na Stanici technické kontroly. Po úspěšném absolvování technické prohlídky bude majiteli vozu malý techničák vrácen. Proto je na každém majiteli bouraného auta, zda nechá vůz opravit a bude doufat, že technickou kontrolou projde, anebo zda bude výhodnější bouraný vůz odprodat. Vrakoviště Citroen zaručuje rychlé a férové jednání, ze kterého vyjde spokojenost na obou stranách. A ještě trocha statistiky: dle policie jsou každoročně odhaleny desetitisíce závad, jež byly pokutovány miliony korun. Za jeden rok se tak vybralo na pokutách za vozidla nevyhovující technickým a bezpečnostním parametrům padesát milionů korun.

Pokud jste majitelem takzvaně odloženého vozidla, nezapomeňte, že od 1. ledna 2015 platí nová vyhláška, díky níž už nebudete moci svůj automobil znovu přihlásit. Vyhláška zamotala hlavy například majitelům veteránů a sběratelům, ovšem vy, kdo vlastníte nepojízdný vůz, máte jedinečnou šanci ojetinu odprodat. Proto, vlastníte-li starý, či nepojízdný vůz značky Citroen, obraťte se směle na nás pomocí kontaktního formuláře z webových stránek, kde uvedete také technické parametry vozu, jejž chcete prodat, anebo se s námi přímo spojte telefonicky: 721 187 187 a domluvíme podmínky výkupu.

Sháníte náhradní díly na svůj vůz? Obraťte se na Vrakoviště Citroen

Náhradní použité a nové díly na všechny vozy značky Citroen nabízí Vrakoviště Citroen. Sháníte konkrétní díl? Není nic jednoduššího, než se podívat na náš e-shop a z nabízených náhradních dílů si vybrat.

Pokud konkrétní díl nenaleznete, můžete použít kontaktní formulář na našem webu, kde uveďte technickou specifikaci a kontakt na vás a my se s vámi obratem spojíme. Vrakoviště Citroen obstará každou, i sebemenší niternou součástku, která vám schází. Nabízíme náhradní díly na vozy Citroen těchto značek: Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Citroen Berlingo, C3 Picasso, C4 Grand Picasso, Xsara, Xsara Picasso, Nemo, AX, BX, CX, 2CV, C15, C25, Evasion, Saxo, Visa, Xantia, XM, Jumpy a Jumper.

Z nabízených náhradních dílů vyjmenujme alespoň tyto: alternátory, motůrky stěrače, dveří, kliky, dveře, blatníky, kapoty, střechy, zadní víka, plastové prahy, hagusy, sedačky, tachometry, klimakompresory, nápravnice, těhlice, ramena, silentbloky, turba, zapalovací cívky, lišty, vstřiky, vstřikovací čerpadla, zadní nápravy, roleta do kufru, čelní, přední, zadní, boční skla, plechové disky i aludisky, servočerpadla, mechanizmy stahování oken. Všechny náhradní díly Vrakoviště Citroen dodáváme se čtrnáctidenní záruční lhůtou, která je dostatečně dlouhá na skutečné ozkoušení. Možnost vrácení náhradního dílu však využilo jen velmi málo zákazníků, drtivá většina byla s našimi službami spokojena. Objednaný náhradní díl Vrakoviště Citroen většinou dodává do dvou dnů s tím, že zákazník platí ještě poštovné s dobírkou 150 korun.

Webové stránky Vrakoviště Citroen nabízejí také hojně využívanou službu zákazníkům: diskuzní fórum, na němž mohou uživatelé mezi sebou diskutovat na téma poptávky a nabídky náhradních dílů na vozy Citroen. Fórum je užitečná pomůcka také pro potenciální zákazníky, kteří shánějí konkrétní díl a nevědí, na koho se přesně obrátit. Jaký dodavatel náhradních dílů je osvědčený a zároveň kvalita nezaostává za cenou. Vrakoviště Citroen nabízí náhradní díly stoprocentní kvality za příznivou cenu, což oceňují nejen majitelé jednoho vozu, ale i autoservisy, jimž také dodáváme náhradní díly právě pro vozy Citroen.